Jdi na obsah Jdi na menu
 


PARTIA BEREME I VYMISLENE POSTAVY

20. 2. 2007

Meno :Siva

Vek -12

Od kiaľ je  Osaka

Jak vypadam:Mam blondaty vlasy podoban se na sakuru haruno,mam fialovy oci a mam rada cervenou a zelenou barvu.

Stóry -v 6 rokoch moji  rodičia zistili že mam talent na ninjutsu tak ma poslali do Konohy Ale bohužiaľ na nariadenie hokageho moji rodičia nemohli ostať  a museli sa vrátiť do Osaky .Tam som si  našla svoju oblbenkyňu Sakuru .Ktorej som sa držala a snažila sa učiť ako ona Preto ma  stále učíla  Iruka-sensei,Sakura ma vytrenovala a stala jsem se genninem ted jsem stastna ale porad chodim za Sakurou protoze je Nej!!!!!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

asdfsafsdfgrdthfdghdfghdfg

(dsfsedfasdf, 4. 1. 2008 16:58)

PlS

(Ratake Hyuga, 1. 12. 2007 11:56)

A pls Admine vem mě do Narutoclubu

Nová postava

(Ratake Hyuga, 1. 12. 2007 11:53)

Ratake Hyuga-Jsem bratránek Nejiho a jsem o hodně silnější a pomstím se za Hinatu(mojí sestru).Mám dlouhé vlasy a specializuji se na Byakuan a Taijutsu.Naruto proti mně chce bojovat ale musinm mu říct že jsem s nim.A zabiju Gaaru.Věk:17 Útok:umím Lotus a použiju ho proti Nejimu.Taky umím jako Naruto Shadow clone jutsu.Myslim že Nejiho zabiju!!!!!!určitě jo protože to je malej prcek.A mymochodem vim o spojení 9 ocasé lišky a o Narutovi.Tak nazdar a přejte my štestí proti Nejimu a Gaarovi.

JA JSEM holka leeho

(will, 14. 11. 2007 20:11)

mAM VLASY JAKO ON I OBLEČENÍ.vlasy ma na rameno ostříhané okolo obličeje...prostě jsem jako on...ve všem...je mi 14...

pls pls pls pls plsm

( Rukashi Frostrsong, 10. 11. 2007 15:19)

registrace

( Rukashi Frostrsong, 9. 11. 2007 18:31)

vek 25
vipadam jako sousuke ale mam dlohe vlasy
a jsem za zlo mam sharingan a byagugan

jmeno:Rukashi Frostsong
zbrane:umazeva 2.,frost katana 2.,guro shuriken 9.,kunai 30.,hvezdice 30.,fire bomb 10.,skrita fire papiru bomb 90.,jedovate jehlice 100.,morf gone bomb 3.
bojovi stil komba 9-8 kombminsong
zabil mne kakashi sensei ale znovu mne oživil sand team

specialní techniky:keekei genkai(frost dark)ledovi utok zabiji i přes štit,tajjutsu(frost hell)zmrazujici utok lotus kombinace,tajjutsu(sads of frost)zmrazi protivnika a zničiho.
zabij garru a ten ten kakashiho Rocka lee
Neji Hyuga
prosm pls pls amine dej mne do narutoclubu :-/

kiba

(kiba, 26. 10. 2007 14:12)

sakurko jsi to ty?

sazké

(sakura, 25. 10. 2007 18:44)

ahoj

kiba

(kiba pomáhá, 25. 10. 2007 12:06)

to sem zase já kiba já tě docela chápu sakuro a jestli něco takového chceš tak nejsi sama a znám jendoho kluka kterej to prej dokáže naučit každýho kdybys chtěla tak mi napiš na icq 461462243

....

(Sakura HAruno, 25. 10. 2007 10:19)

Něco vám všem chci říct...už odmala si přeju něco takového...jako stát se ninjou či čarodějkou...prostě být něčím zajímavá...takové chvíle jako bojovat...či ochraňovat ostatní to se mi mohlo zdát jen ve snech...bohužel...teď sleduji Naruta a opravdu mě to baví..věřím že vy si něco takového taky přejete..možná čekáte na tu chvíly...ale musíte zato bojovat aby ste udělaly neco,za co si vás lidi budou vážit...:) snad mě aspoň trošku chápete...jenže ...:) ja to skoušim pořád a že když vy budete za ten svůj sen bojovat určitě to dokážete...já v to aspoň doufám co jiného mi asi zbývá...:( tak zkoušejte dál.........

kuk

(kiba, 24. 10. 2007 22:19)

takže věk 13 let vypadám jako kiba akorát nemám pejska zbraně spíš používám pěsti ve kterých zhromažduju množství chakry a to v reálném životě moje nindo moje cesta ninji je stát se tak dobrym jako je rock lee

garaa

(dominik, 9. 10. 2007 15:17)

garaa je asi nejlepsi mlady ninja jak sa mi vidi te

poslouchej

(magic-gate, 5. 10. 2007 20:16)

kazdy kodo znesveti pismo me zahine me motto zivot je boj a ja sem tu a bych bojoval

magic-gate

(work-20, 5. 10. 2007 20:12)

prezdivka:work-20
zbrane:hvezdice.noze
pokrevni vlastnost .kekei genkay sharingan . prokleti 9 ocase lisky.
ma cakra je neomezena vipadam jako demon pochazim z klanu kumer to je mimochodem muj pravi klan je spojen se vsemi vesnicemi .pokrevni vlastnosi mam jedinecnou krev sem vivoleny vek neznami( na rukach mam napis deawod al best demon prklad::::at ti co virusi demona zhynou.chodim se sakurou sem naruto trochu .: zabil jsem sasukeho

moje podoba

(slip, 8. 9. 2007 17:36)

přezdívka:slip
zbraně:samurajský meč,házecí hvězdice,luk+šípi,nože...
(s tím vším se opravdu učím máme totiš s kámošema uzavřený klup kde tuto všechno trénujem) je mi 15 let
a vypadam skoro jako saske ale mam modré oči ...to je asi tak vše...

něco

(Sasuke, 26. 8. 2007 9:29)

Jméno:Saske Uchiha.Věk:12.Bidlím:Konoze.
Mám černé vlasy a čerené oči.Sem stejný jak Saske.A chci zabít Itachio.

eště něco

(Kopaka nuva, 25. 8. 2007 9:09)

Takže mam ještě ďábelské dvojče a jmenuje se akapok.
Vipadá stejně je taky akatsuki ale je zlej má jen dvě ruce.MÁ sharingan poslední stupeň ale nemá DEVASTARINGAN.

Já:Ten mu sharingan má TIRKYSOVÉ pozadí.

naruto club

(kopaka nuva, 23. 8. 2007 14:11)

jmeno:Kopaka

Věk:11

jsem AKATSUKI ale jsem na straně dobra Nosim masku bionicle- jsem tak trochu robot.Vipadam:modrý vlasi po pas na nich mam zavázanou šurikenskouhvězdu.Maska:Má maska je bílá (já celej) má na pravim oku něco jako kolečko a v tom mam sharingan posledního stupně a v druhim oku (obdélníkovém mám DEVASTARINGAN oko s jaderním znakem uprostřed a dokážu si ten znak přesunout na hlavu takše sem pak celej černej jenom ten žlutej znak na hlavě.Tělo plášť sundam a mam dvě kostky na nich dva kruhi (upevňují ruce nahoře a dole nohy) mám 4 ruce které se dokáží spojit jen na dvě a nohy mam jako člověk akorát bez prstů(robotí nohy) a opancířované a můj AKATSUKI plášť má dvě vrstvi(druhá na víbavu).
Víbava válec se čtiřmi obdélníky na jedné straně a z druhé strany se do toho strčí ruka a můžete pálit dračí pesti.Další kvadr kderý se rosloží na dva magnetické meče.


zvláštní síla:všechna Kekeigenkai a duch strášný něco jako král šamanů.

Duch strážný: Čínský drak z ledu stejné sbraně jako já.+ kuš na led. JM8NO dragonek

druhý duch: normální drak červeno stříbrno modrý. zbraně magnety.Jméno Magnetro.Toď vše.....
Mohl bis mě registrovat do klubu ADMINE (ten co to tady udělal).

Kyuubi a něco o ni

(Kyuubi, 14. 8. 2007 22:26)


Meno :Kyuubi

Vek -13


Stóry -Kdysy sem ničila vesnici konohu,ale 4.hokage mě zapečetil do naruta.Po par letech jsem jse osvobodila,ale už konohu naničím,ale pomaham ji,protože jsem se poučila z minulosti a dostala jsem pasku ninji Vesnice ukryté v listí.Patřim k 7. tymu.

Jak vypadam:Jsem liška z deviti ocasy.Pasku nosím na krku

PS:doufam že nevadi že jsem Liška Kyuubi a že sem ji překopala historii a povahu

Životopis Rinkashiho

(Rinkashi Hyuuga, 27. 7. 2007 12:01)

Ahoj,
jmenuji se Rinkashi Hyuuga. Je mi 20 a jsem jounin z Vesnice ukryté v listí. Narodil jsem se v severní části vesnice. Ve svých 9 letech jsem ovládl Byakugan, kekkei genkai našeho klanu, čímž mí rodiče Hinata a již zesnulý Yakuashi byli na mě hrdí. Nyní bydlím s mou manželkou Sishi na pokraji vesnice. Mám také tři sourozence Kabashi, Oshiku a Kibi (jediná má ségra). Kabashi byl nejstarší, pak jsem já, Oshiku a Kibi. Kabashi před 6 lety zahynul, při útoku desetiocasého démona Manyashi podobnému medvědovi, ale vedlejší rodina klanu Hyuuga, přesněji má teta Hanabi, ho zaklela do mé sestry Kibi. Oshiku(18) a Kibi(15) žijí stále u matky Hinaty(39). Oshiku má hodnost též jounin a Kibi je chuunin. Od té doby, co se má matka zamilovala do šestého Hokage, Naruta Uzumakiho, je naše rodina ve Vesnici ukryté v písku, s kterou jsme ve válce, obávaná. Má teta Hanabi je v naší rodině uznávána za dobrou ninju, ačkoli patří do vedlejší rodiny. Avšak náš klan nedávno byl ve vesnici nenáviděný, jelikož se matčin bratranec Neji stal členem skupiny zvané Akatsuki, kde byl nedávno zvolen nový vůdce Itachi Uchiha.
Jako jounin vedu skupinu geninů, ve které mám tři členy: Janashi Oriki, Zushi Uchiha a dívka Maya Nitichi. Tento tým je silný, a to nejen díky Zushiho sharinganu, kekkei genkai klanu Uchiha.
Můj popis: Mám krátké černé vlasy. Mám oči bez zornic díky Byakuganu. Pásku ninji z Vesnice ukryté v listí nosím většinou na krku. Chodím většinou v černém oblečení.
Rinkashi Hyuuga,
jounin z Vesnice ukryté v listí